• joga kaune

Šiuo metu daugelio žmonių gyvenimo tempas labai didelis, visi kur nors bėga, kur nors skuba. Net nepajaučia, kaip prabėga diena, savaitė, atostogos, pavasaris… Skubėjimas neleidžia žmonėms patirti šios akimirkos. Momento, kai vyrauja ramybė ir laimė.

Ar galima kur nors nuskubėti? Ar galima nuo ko nors pabėgti? Atrodo neįmanoma sustoti?

Įmanoma. Reik tik paprasčiausiai sustoti. Įkvėpti. Iškvėpti. Apsidairyti aplink. Pažvelgti vidun. Dar kelis kartus giliai pakvėpuoti ir pažvelgti giliau.

Savyje rasite visus atsakymus ir savo laimę ir ramybę rasite savyje. Nustoję bėgti ir ieškoti, pajusit ramybę.

Sunku suprasti nepajautus. Patikėti sunku neprisilietus.

Joga – tai vientisas, visapusiškas ir nuoseklus savo esybės, kaip kūno, proto ir sielos, ugdymas vystant ir tobulinant visus asmenybės aspektus, naudojant įvairias metodikas. Joga – tai sveikas ir teisingas gyvenimo būdas. Išvertus iš sanskrito kalbos joga reiškia „sąjunga“. Kūno, proto ir sielos sąjunga. Joga gerina sveikatą, ramina mintis, padeda kontroliuoti stresą, plečia sąmoningumą, dėl to gerėja bendra gyvenimo kokybė ir savijauta.

Joga ramina protą ir emocijas, padeda kūnui ir protui atsipalaiduoti ir pailsėti.

Jogą praktikuoti gali visi. Dar nuo tada, kai esi mamos pilvelyje, iki gilios senatvės. Nėra nei amžiaus, nei jokių kitų limitų. Jogos pratimai gali būti pritaikomi kiekvienam individualiai. Tačiau svarbu nepamiršti, kad joga tai ne vien fiziniai pratimai.

Tai labai gerai apgalvota ir išvystyta sistema, skirta padėti žmogui lavintis ir tobulėti. Pradedant užsiiminėti jogos praktika, nereikia turėti jokios patirties, visko išmoksite čia, mūsų studijose.

Pic

Studija centre

Unikali. Nišinė. Centrinė.

Mūsų Centro studija įsikūrusi pačiame miesto centre, rytinėje Laisvės alėjos dalyje, netoli Kauno Soboro, labai ramioje ir jaukioje vietoje.

Studija yra nedidelė, labai jauki ir unikali. Specialiai būtent tokia, kad sukurti nišinę aplinką pamokose, dalyvaujant mažoms grupėms žmonių. Mums svarbu, kad kiekvienas žmogus gautų pakankamai mokytojo dėmesio ir kad pasiektume kuo stipresnę koncentraciją meditacijos ir jogos užsiėmimų metu.
Studijos interjeras sukurtas taip, kad atspindėtų veiklos filosofiją. Padėtų susikoncentruoti ir atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius ir planus. Leistų mums pabūti dabarties akimirkoje visa esatimi.

Laisvės al. 26

Pic

studija savanoriuose

Erdvi. Praktiška. Patogi.

Mūsų Kalniečių studija įsikūrusi vienoje iš svarbiausių Kauno miesto gatvių, Savanorių prospekte, todėl yra patogiai pasiekiama beveik iš viso miesto.
Nors yra tokioje judrioje gatvėje, studija kupina ramybės ir jaukumo.

Studija erdvi ir šviesi, turi dvi sales ir du persirengimo kambarius, šiuolaikiška ir kupina geros energijos. Studijos sienas puošia unikalios freskos jogos ir meditacijos temomis. Aplinka sukurta taip kad Jūs galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės. Čia turime salę oro jogai ir joga Nidrai ore. Atsipalaidavimą po jogos galite patirti gongo garsuose.

Savanorių pr. 427

Pic

penthaus'as Fredoje

Ekskliuzyvinė. Prabangi. Kupina.

Šis jogos penthaus'as yra visiškai unikalus visoje Lietuvoje, tai pasaulinio lygio jogos centras. Dviejų aukštų, 260 kvadratinių metrų jogos, meditacijos ir tantros namai. Apsupti 150 kvadratinių metrų terasomis. Įsikūręs penktame ir šeštame aukštuose, šis centras atveria 240 laipsnių gamtovaizdžio panoramą. Čia rasite atskirą meditacijos ir Tantros salę, beveik 100 kvadratinių metrų jogos ir kitų renginių salę.

Šiame penthaus'e įsikūrusi jogos ir meilės virtuvė vaišins Jus salotomis, sveikais kokteiliais ir saldumynais. Maistą galite įsigyti išsinešimui ar užsisakyti į darbą ar namus. Čia galite įsigyti mineralų ir papuošalų iš jų, knygų ir rūbų skirtų jogai.

Erdviame ir jaukiame masažo kabinete galite pasimėgauti akupunktūra, Mauri masažu, kineziologija, bioenergetiko paslaugomis, tibeto dubenėliu masažu ir kitom terapijom.

Europos pr. 32